صفحه اصلی / نرم افزار / مالتی مدیا / دانلود ACDSee Photo Studio Pro
دانلود ACDSee
دانلود ACDSee

دانلود ACDSee Photo Studio Pro

نرم افزار ACDSee Photo Studio Pro توسط ACD System توسعه یافته شده است و بی تردید ACDSee بهترین نرم افزار جهان برای باز کردن تصاویر و یا مدیریت آنهاست. دانلود نرم افزار ACDSee Photo Studio Pro انتخاب اول و آخر برای مدیریت عکس های شماست.

شاید اولین نسخه این نرم افزار قدرتمند که در سال 1994 برای ویندوز 3.1 تولید شد، کسی فکرش را نمی کرد که ACDsee قرار است بهترین نرم افزار دنیا در زمینه باز کردن و مدیریت عکس ها شود.

به جرعت می توان گفت که نرم افزار ACDSee می تواند تمام فرمت های تصویری در جهان را به خوبی باز کند. . فرمت های تصویری که شاید شما حتی اسمش را نشنیده باشید! اما ACDSee قابلیت باز کردن و نمایش آن را دارد.

ویژگی ها و امکانات ACDSee Photo Studio Pro :

از قابلیت های بسیار خوبی که این نرم افزار دارد قدرت مدیریت تصاویر آن است. به سختی می توان قبول کرد که عکاسی در دنیا از ACDsee برای مدیریت عکس های خود استفاده نکند یا حداقل با این نرم افزار فوق العاده آشنا نباشد و یا نامی از آن نشنیده باشد!

این نرم افزار پر قدرت برای مدیریت تصاویر، انواع مختلف گروه بندی ها، فیلتر ها و امکانات حرفه ای و متنوع دیگر را در اختیار شما قرار می دهد.

شما می توانید تمام این تغییرات را به صورت دست جمعی بر روی تصاویر اعمال کنید!

از دیگر قابلیت های نرم افزار ACDsee می توان به امکان ویرایش تصویر اشاره نمود. دیدن طیف رنگ ها و تصحیح رنگ ها، امکان اضافه کردن واتر مارک یا لوگو به تصاویر، قابلیت تغییر اندازه، برش یا کراپ Crop عکس ها و تغییرات بسیار دیگر از امکانات بسیار خوب این نرم افزار است. همچنین شما می توانید تمام این تغییرات را به صورت دست جمعی بر روی تصاویر اعمال کنید.

شما می توانید به صورت گروهی و یا دسته جمعی تصاویر را تغییر سایز Resize کنید. می توانید به صورت دسته جمعی Batch Files به تمام فایل های تصویری انتخاب شده ی خود یک واتر مارک Watermark اضافه کنید.

می توانید به صورت دسته جمعی یا گروهی، تصاویر خود را ویرایش کنید و تمام تغییرات اصلاح رنگ و یا دیگر تغییرات دلخواه خود را بر روی گروهی از فایل های تصویری اعمال کنید.

امکانات جانبی ACDsee :

از دیگر امکانات انبوه نرم افزار ASDsee ، ساختن اسلا شو SlideShow ، تبدیل عکس ها یا تصاویر به فرمت های دیگر ، تبدیل عکس ها به فایل پاورپیونت PowerPoint با فرمت PTT ، ساختن اسکرین سیور ScreenSaver ، ساختن آلبوم تصاویر در قالب HTML و یا فایل های اجرایی exe ، و امکانات بسیار دیگر….

دانلود رایگان هر دو نسخه 64 بیتی و نسخه 32 بیتی نرم افزار ACDSee Photo Studio Pro برای شما آماده شده است.