صفحه اصلی / بازی / دانلود بازی بایوشاک 1 فارسی
bioshock farsi header

دانلود بازی بایوشاک 1 فارسی

بازی بایوشاک 1 Bioshock دوبله فارسی یک بازی اول شخص شوتر است. بازی بایوشاک Bioshock توسط 2K Boston ساخته و در سال 2007 منتشر شده است. این بازی برای مایکروسافت ویندوز Microsoft Windows، ایکس باکس 360، اواس ده، آی‌ او اس و پلی استیشن 3 عرضه شده است. دوبله فارسی بازی بایوشاک 1 Bioshock برای دانلود رایگان مهیا شده است.

دانلود بازی بایوشاک

داستان بازی بایوشاک 1 Bioshock از این قرار است که شخصی به نام جک هواپیمایش در سال 1960 در اقیانوس آرام سقوط می کند. در زیر اقیانوس آرام به شهری به نام رپچر Rapture برخورد می کند. این شهر را اندرو رایان در سال 1946 ساخته است! و هدفش از ساخت شهر زیر اقیانوس آرام جلوگیری از ارتباط با دنیای بیرون بود.

ویژگی های بازی بایوشاک 1 فارسی :

شما در بازی بایوشاک 1 Bioshock با عجایب این شهر زیر دریایی مواجه می شود. در این بازی خود را آماده ماجراجویی های عجیبی غریبی کنید! این ماجراجویی کمی با چاشنی ترس هم راه است. بنابراین هر لحظه خود را آماده غافلگیری های بازی کنید!

رپچر Rapture، شهری در زیر اقیانوس آرام است!

بازی بایوشاک 1 Bioshock دوبله فارسی

شما در طول بازی بایوشاک 1 Bioshock بایستی راز و رمز های داستان بازی را کشف کنید. اینکه این شهر چرا در زیر دریا ساخته شده است؟! و ماجراهایی که در این شهر زیر دریا بر شما می گذرد و اینکه شما از رپچر Rapture چگونه باید خارج شوید؟! همه این موضوعات جذابیت و کشش داستانی فوق العاده ای برای گیمر دارد.

بازی بایوشاک 1 Bioshock جز یکی از موفق ترین بازی های داستانی است. داستان بسیار خلاقانه، گرافیک قابل قبول و موسیقی زیبا، همه و همه دست به دست داده اند تا بازی بایوشاک 1 Bioshock جز بازی های شناخته شده و معروف دنیا شود.

دانلود بازی بایوشاک 1 Bioshock با دوبله فارسی بسیار حرفه ای شرکت دارینوس برای شما آماده شده است.

سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی بایوشاک 1 Bioshock :

OS: Windows XP (with Service Pack 2) or Windows Vista
CPU: Pentium 4 2.4GHz Single Core processor
GPU: nVIDIA 6600 or better/ATI X1300 or better, excluding ATI X1550
DirectX: 9.0
RAM: GB 1
HARD DRIVE: 8GB

[foogallery id=”1028″]

اینو هم ببین!

دانلود بازی Freedom آزدی

دانلود بازی Freedom دوبله فارسی

دانلود بازی Freedom: First Resistance دوبله فارسی یک بازی در ژانر سوم شخص، ماجاراجویانه و …