صفحه اصلی / بازی / دانلود بازی Cold Fear دوبله فارسی
دانلود cold fear دوبله

دانلود بازی Cold Fear دوبله فارسی

دانلود بازی Cold Fear دوبله فارسی یا ترس سرد ؛ عنوان بازی ژانر ترسناک بقا Survival horror شوتر و سوم شخص است. بازی Cold Fear یا ترس سرد توسط شرکت Darkworks ساخته شد و توسط شرکت یوبی سافت Ubisoft در سال 2005 منتشر شده است. این اولین بازی شرکت یوبی سافت است که در ژانر ترسناک Horror منتشر شده است. دوبله فارسی بازی Cold Fear توسط شرکت عصربازی ارایه شده است.

دانلود بازی Cold Fear دوبله فارسی
دانلود بازی Cold Fear دوبله فارسی

داستان بازی :

شما در بازی Cold Fear در نقش تام هنسن Tom Hansen هستید. تام هنسن شکارچی نهنگ است. او برای شکار نهنگ با یک کشتی روسی به تنگه برینگ در میانه ی آلاسکا و سیبری قرار دارد می رود. اما در آنجا به موجوداتی شبیه به زامبی مواجه می شود. گویا نوعی بیماری شبیه به انگل مسبب این وضعیت شده است.

وظیفه شما این است که نگذارید زامبی ها پایشان به محل زندگی انسان ها برسد!

دانلود بازی ترس سرد

در بازی Cold Fear ترس سرد ، شما در نقش تام هنسن باید با موجودات زامبی شکل و فوق العاده خطرناک مقابله کنید. یک گروه مافیایی روسی و سازمان سیا CIA آمریکا از شما می خواهند که این موجودات را دور از انسان ها و در همان جزیره ای که هستند متوقف کنید.

شما باید کاری کنید که این موجودات ترسناک هرگز پایشان به محدوده دنیای بیرون نرسد. و در این راه با چالش های بسیاری رو به رو خواهید شد.

ویژگی های بازی Cold Fear :

در بازی Cold Fear ترس سرد با محیط بسیار رعب آوری رو به رو خواهید شد. بازی گرافیک قابل قبولی دارد. اما چیزی که گیمر را بسیار تحت تاثیر خود قرار میدهد، محیط بازی و گیم پلی آن است.

طراحی محیط بازی بسیار زیبا و با دقت صورت گرفته که جزئیات بیشتر را می توانید در نسخه PC بازی ببینید. بطور کلی قریب به 80 درصد اجزا بازی بصورت آبجکت می باشد و همین امر موجب شده تا کیفیت گرافیکی بالا برود، ضمن آنکه نسخه PS2 دارای ضعف های زیادی در نمایش بیش از 15 آبجکت ترکیبی دارد.

بیشتر Texture های کار شده بر روی آبجکت ها در بازی Cold Fear ترس سرد، از برداشت های سینماتیک و عکس های واقعی می باشد که می توان سیر صعودی بکار گیری این تکنیک را در تمامی محصولات جدید UBI دید. طراحی کاراکتر ها نیز بخوبی صورت گرفته ، هر چند که در قسمتهایی ضعف در آبجکت متحرک ( Solve ) دیده می شود.

دانلود بازی Cold Fear دوبله فارسی یا ترس سرد به صورت رایگان برای شما آماده دانلود است.

سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی Cold Fear ترس سرد :

OS: Windows® 2000/XP only
Processor: 1 GHz processor minimum, 2 GHz recommended
Memory: 256MB RAM minimum, 512MB recommended
Graphics: DirectX® 9 compliant 64MB 128MB recommended
DirectX Version: DirectX 9.0
Sound: Direct X 9.0 compliant
Hard Drive: 2.2 GB

[foogallery id=”1127″]

اینو هم ببین!

دانلود بازی Freedom آزدی

دانلود بازی Freedom دوبله فارسی

دانلود بازی Freedom: First Resistance دوبله فارسی یک بازی در ژانر سوم شخص، ماجاراجویانه و …