صفحه اصلی / بازی / کانتر استرایک دوبله فارسی نوین پندار
کانتر استرایک دوبله فارسی نوین پندار
کانتر استرایک دوبله فارسی نوین پندار

کانتر استرایک دوبله فارسی نوین پندار

کانتر استرایک دوبله فارسی Counter Strike 1.8 یا به اختصار (CS) یک بازی اکشن تیراندازی اول شخص مبتنی بر تروریست و ضد تروریست می باشد که در توسط Valve توسعه و در سال 2000 برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد. دوبله فارسی این بازی توسط شرکت نوین پندار انجام شده است.

کانتر استرایک دوبله فارسی نوین پندار
کانتر استرایک دوبله فارسی نوین پندار

کانتر استرایک یکی از محبوب ترین بازی های چند نفره Multiplayer در جهان می باشد. که روزانه میلیون ها نفر دنیا این بازی را به صورت شبکه و یا بر روی بستر اینترنت با بقیه گیمر ها به بازی می پردازند.

در بازی Counter Strike 1.8 دو گروه مقابل هم قرار میگیرند. گروه تروریست ها یا خراب کارها و در مقابل آنها نیروی های پلیس ویژه یا نیروهای ضد عملیات خرابکارانه. در بازی تک نفرهکانتر استرایک شما در گروه نیروهای ویژه و ضد عملیات تروریستی قرار دارید.

انتخاب با شماست؛ می توانید نقش نیروی ویژه پلیس را داشته باشید، یا نقش یک تروریست را انتخاب کنید!

counter strike 1.8 دوبله نوین پندار

در بازی داستانی گیمر به عنوان یک نیروی ویژه پلیس باید در طی مراحل گوناگون علیه عملیات های تروریستی مبارزه کند! تا مانع از بمب گذاری ها، گروگان گیری ها و سایر عملیات خرابکارانه ی تروریست ها شود.

ویژگی های بازی کانتر استرایک Counter Strike :

از ویژگی های خوب بازی به گیم پلی بسیار دوست داشتنی و روان بازی می توان اشاره داشت. شاید یکی از دلایلی که کانتر استرایک را تا این حد در بین گیمر ها محبوب کرده همین گیم پلی بسیار خوب آن باشد.

از دیگر ویژگی های خوب این نسخه از بازی کانتر استرایک Counter Strike دوبله فارسی آن است؛ که توسط شرکت نوین پندار دوبله آن کار شده است. شرکت نوین پندار با گویندگان حرفه ای و با سابقه ی خود تمام صداها و دستوراتی که در حین بازی وجود دارد را با گویندگان حرفه ای خود به فارسی دوبله کرده اند! و به هیجان و زیبایی آن افزوده اند. تجربه بازی با نسخه دوبله فارسی بازی کانتر استرایک 1.8 Counter Strike شرکت نوین پندار را از دست ندهید.

سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی کانتر استرایک 1.8 Counter Strike :

CPU: Pentium 4 processor (3.0 GHz, or better)
CPU SPEED: 3.0 GHz
RAM: 1 GB
OS: Windows 7 (32/64-bit)/Vista/XP
VIDEO CARD: DirectX 9 level Graphics Card
FREE DISK SPACE: 4.6 GB

[foogallery id=”794″]

اینو هم ببین!

دانلود بازی Freedom آزدی

دانلود بازی Freedom دوبله فارسی

دانلود بازی Freedom: First Resistance دوبله فارسی یک بازی در ژانر سوم شخص، ماجاراجویانه و …