صفحه اصلی / بازی / دانلود بازی Freedom دوبله فارسی
دانلود بازی Freedom آزدی
دانلود بازی Freedom آزدی

دانلود بازی Freedom دوبله فارسی

دانلود بازی Freedom: First Resistance دوبله فارسی یک بازی در ژانر سوم شخص، ماجاراجویانه و تخیلی است. که توسط شرکت Red Storm Entertainment ساخته شده است. این بازی در سپتامبر سال 2000 به طور مشترک توسط Red Storm Entertainment و یوبی سافت Ubisoft برای پلتفرم مایکروسافت ویندوز Microsoft Windows انتشار داده شده است. دوبله فارسی بازی آزادی Freedom توسط شرکت دارینوس ارایه شده است.

بازی Freedom: First Resistance یا آزادی: اولین مقاومت بر اساس سه گانه رمان های Anne McCaffrey “آنه مک کافری” با عنوان سری Catteni ساخته شده است. این رمان تحت عنوان سری رمان های آزادی Freedom نیز شناخته می شود.

دانلود بازی Freedom دوبله فارسی
دانلود بازی Freedom دوبله فارسی

داستان بازی آزادی Freedom :

گروهی از موجودات فضایی که خود را کاتانی می نامند به طور ناگهانی به زمین حمله می کنند! آنها از تجهییزات جنگی خوب و پیشرفته ای برخوردار بوده و به راحتی کره زمین را به تصرف خود در می آورند. البته یک انسان خائن نیز به آنها کمک می کند تا به هدف خود برسند.

شخصیت اصلی داستان بازی Freedom آزادی ، دختری به نام Angel آنجل می باشد که به عضویت اولین گروه مقاومت علیه کاتانی ها درمی آید.

بازی Freedom: First Resistance ( آزادی: اولین گروه مقاومت )

در این میان تعدادی از انسان ها گروه مقاومت علیه موجودات فضایی را تشکیل می دهند. این گروه به طور مخفیانه به مبارزه علیه کاتانی ها می پردازند.

شخصیت اصلی داستان بازی Freedom آزادی ، دختری به نام Angel آنجل می باشد که به عضویت گروه مقاومت علیه کاتانی ها می شود. آنجل Angel به کمک دیگر اعضای گروه و در هر مرحله ماموریتی را با هدف کمک به مردم و نابودی کاتانی ها انجام می دهد.

در ابتدای هر مرحله نوع ماموریت به شما گفته می شود. دوبله فارسی بازی آزادی Freedom: First Resistance توسط شرکت دارینوس ارایه شده است.

سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی آزادی Freedom First Resistance :

مشخصاتمورد نیاز
پردازنده CPUPentium II 300MHz
رم Ram64MB
گرافیک32MB
سیستم عاملمایکروسافت ویندوز
[foogallery id=”1377″]

اینو هم ببین!

دانلود بازی Battlefield 1942 دوبله فارسی

دانلود بازی Battlefield 1942 دوبله فارسی

دانلود بازی Battlefield 1942 دوبله فارسی، یک بازی در ژانر اول شخص شوتر می باشد؛ …