صفحه اصلی / بازی / دانلود بازی گروه ضربت 1 دوبله فارسی
دانلود بازی گروه ضربت 1 دوبله فارسی
دانلود بازی گروه ضربت 1 دوبله فارسی

دانلود بازی گروه ضربت 1 دوبله فارسی

بازی گروه ضربت Ghost Recon توسط شرکت Red Storm Entertainment توسعه داده شد و شرکت یوفی سافت Ubisoft در سال 2001 منتشر کرد. Tom Clancy’s Ghost Recon یک بازی سوم شخص جنگی است که تمام ماموریت های آن باید به شکل مخفی کاری به اتمام برسد. دانلود بازی گروه ضربت 1 دوبله فارسی نوین پندار را از دست ندهید.

نام کامل بازی در اصل Tom Clancy’s Ghost Recon می باشد؛ که توسط شرکت نوین پندار نام آن به گروه ضربت تغییر کرد! و دوبله بسیار حرفه ای با گویندگان مطرح بر روی آن انجام داده است. یکی دیگر از کارنامه های درخشان شرکت نوین پندار در عرصه دوبله بازی ، دوبله سری Tom Clancy’s Ghost Recon یا همان گروه ضربت است که دانلود آن به رایگان برای شما مهیا شده است.

داستان بازی گروه ضربت :

داستان بازی در خاورمیانه یا همان غرب آسیا اتفاق می افتد. روسیه در کشورهای جدا شده از شوروی سابق، مثل ارمنستان، آذربایجان، گرجستان و اکراین مشغول عملیات ها و شورش های برنامه ریزی شده است تا دولت های آنها را ساقط کند و قدرت خود را در منطقه افزایش دهد.

شما در گروه ضربت Ghost Recon بایستی تمام عملیات ها را به صورت کاملا مخفیانه و بی سر و صدا انجام دهید!

آمریکا یک گروه چند نفره به نام گروه ضربت Ghost Recon را به منطقه اعزام می کند. این گروه خبره که مخصوص عملیات هایی با درجه بسیار سری آموزش دیده اند باید جلوی روس ها را بگیرند و شما به عنوان گیمر در این گروه قرار دارید. شما در گروه ضربت بایستی تمام عملیات ها را به صورت کاملا مخفی کاری انجام دهید. در هر عملیات می توانید 6 سرباز را انتخاب کنید. این 6 سرباز در Ghost Recon می توانند هر تخصصی داشته باشند و انتخاب این ویژگی ها با شماست. تک تیر انداز، موشک انداز، بمب گذار، تیربارچی و … با توجه به نیاز عملیات شما بایستی سربازها را انتخاب کنید.

ویژگی های بازی Tom Clancy’s Ghost Recon :

نکته جالب در بازی این است که شما حین انجام ماموریت ها در بازی می توانید کنترل هر کدام از سرباز ها را به دست بگیرید. بازی زمانی به پایان می رسد که یا اهداف عملیات به درستی انجام شود و یا تمام سرباز ها کشته شوند. شما در طول بازی گروه ضربت می توانید بین سرباز ها سوییچ کنید. همچین شما می توانید به بقیه سرباز ها دستور دهید. دستوراتی از قبیل عقب نشینی، پیشروی، پشتیبانی کردن، استتار کردن و یا اینکه در یک نقطه از نقشه بازی بروند و …

در گروه ضربت این 6 سرباز خود به 3 دسته تقسیم می شوند. دسته آلفا Alpha ، براوو Bravo و چارلی Charlie . هر گروه می تواند تخصصی ویژه ای داشته باشد که انتخاب این سربازان و تخصص های ویژه قبل از شروع هر عملیات بر عهده شماست. شما به عنوان گیمر می توانید در حین بازی به صورت جداگانه به هر کدام از این گروه ها دستور دهید. دوبله فارسی بسیار حرفه ای شرکت نوین پندار که از گویندگان مطرح استفاده کرده است، به جذابیت این بازی افزوده است و شما در حین بازی کاملا خود را غرق در حال هوای هیجان بازی خواهید دید.

Tom Clancy’s Ghost Recon 2001 یا گروه ضربت 1 اولین سری این بازی می باشد که دوبله فارسی آن که توسط شرکت نوین پندار انجام شده است و برای دانلود رایگان در اختیار شما قرار گرفته است.

سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی گروه ضربت دوبله نوین پندار :

Operating System: Windows® 98/ME/2000/XP or newer
CPU: Pentium® II 450 MHz processor or higher
Graphics Card: DirectX 8.0 compatible 3D video card
Graphics Card: Memory 16 MB
Memory :128MB RAM
Disk Space: 2 GB of free HDD space
Sound Card: DirectX 8.0 compatible sound card

[foogallery id=”744″]

اینو هم ببین!

دانلود بازی Freedom آزدی

دانلود بازی Freedom دوبله فارسی

دانلود بازی Freedom: First Resistance دوبله فارسی یک بازی در ژانر سوم شخص، ماجاراجویانه و …