صفحه اصلی / بازی / دانلود بازی GTA 3 دوبله فارسی
دانلود بازی GTA 3 دوبله فارسی
دانلود بازی GTA 3 دوبله فارسی

دانلود بازی GTA 3 دوبله فارسی

در این پست دانلود بازی GTA 3 دوبله فارسی Grand Theft Auto III را برای شما آماده دانلود است. GTA 3 توسط کمپانی معروف RockStar ساخته شد و در سال 2001 انتشار یافت. جی تی ای 3 یا Grand Theft Auto III از معروف ترین بازی های ژانر جهان باز Open World است. GTA 3 برای پلت فرم های pc ، ps2 ، xbox ، android ، ios مایکروسافت ویندوز عرضه شده است. دوبله فارسی این بازی توسط شرکت رگا عرضه شده است.

دانلود بازی GTA 3 دوبله فارسی
دانلود بازی GTA 3 دوبله فارسی

این اولین نسخه از سری بازی های GTA ( Grand Theft Auto ) که به صورت سه بعدی ساخته شد. جی تی ای 3 GTA علاوه بر پیشرفت های فوق العاده در گرافیک بازی، امکانات بسیار زیادی را نسبت به نسخه های قبل خود ارائه داد.

ویژگی های بازی GTA 3 :

شاید بتوان بازی Grand Theft Auto III را انقلابی در ژانر بازی های جهان باز Open World به شمار آورد. شما در GTA3 می توانید در شهر آزادانه رفت و آمد کنید. سوار ماشین ، موتور ، قایق و حتی قطار شهری شوید! در این بازی میتوانید سلاح های مختلفی را همراه داشته باشید. از چوب بیسبال گرفته تا کلت و کلاشینکف و انواع مسلسل ها و … حتی می توانید صاحب تانک شوید!

دانلود gta 3 فارسی

بازی به صورت کلی یک خط داستانی دارد که به صورت ماموریت ها پشت سر هم، بایستی توسط گیمر به اتمام برسد. اما در کنار این خط کلی داستان و مراحل اصلی بازی، می توانید ماموریت های جانبی بازی را نیز انجام دهید. از کار راننده تاکسی گرفته تا رساندن مجروحین توسط آمبولانس و حتی کار آتش نشانی و تعداد زیادی دیگر از ماموریت ها یا مراحل حاشیه ای.

داستان بازی GTA 3 در شهر لیبرتی سیتی Liberty City اتفاق می افتد. این شهر کمی شبیه به شهر نیویورک Newyork است!

Grand Theft Auto 3 جی تی ای 3

نام شخصیت اصلی بازی جی تی ای 3 ( GTA 3 : Grand Theft Auto III ) کلود اسپید Cluade Speed است. شخصیتی که در خلال ماموریت ها هرگز صحبت نمی کند! در گذشته این شایعه وجود داشت که کلود اساس لال است ! اما فقط در حین بازی و عبور و مرور در خیابان های شهر با مردم عادی صحبت می کند! دلیل اینکه چرا کلود Cluade هیچوقت در ماموریت ها صحبت نمی کند هنوز یک راز است!

دانلود gta 3 فارسی
دانلود gta 3 فارسی

داستان بازی GTA 3 :

داستان بازی در شهر لیبرتی سیتی Liberty City اتفاق می افتد. این شهر کمی شبیه به شهر نیویورک Newyork است. سازندگان جی تی ای 3 از شهر نیویورک Newyork برای ساختن شهر لیبرتی سیتی Liberty City الهام گرفته اند. این شهر داری سه جزیزه می باشد که به وسیله پل به یکدیگر مرتبط می شوند.

داستان بازی GTA 3 در ابتدا به شکلی است که طی حوادثی پل ارتباطی بین شهری که شما به عنوان شخصیت کلود در آن هستید با مناطق دیگر قطع می شود. به مرور که ماموریت ها و مراحل را به اتمام می رسانید راه عبور و مرور بین مناطق مختلف شهر باز می شود و شما می توانید به مکان های مختلف شهر بروید.

دوبله فارسی بازی GTA 3 توسط شرکت رگا برای دانلود کاملا رایگان آماده است. بازی خاطره انگیز جی تی ای 3 از جمله بازی هایی است که هرگز از یاد گیمرهای سراسر دنیا نخواهد رفت.

سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی جی تی ای 3 Grand Theft Auto III :

CPU: Info
CPU SPEED: 700 MHz
RAM: 128 MB
OS: Microsoft Windows 2000/XP or newer
VIDEO CARD: 32 MB Direct3D Video Card
SOUND CARD: Fully DirectX compatible Sound Card
DEDICATED VIDEO RAM: 32 MB

[foogallery id=”968″]

اینو هم ببین!

دانلود بازی Freedom آزدی

دانلود بازی Freedom دوبله فارسی

دانلود بازی Freedom: First Resistance دوبله فارسی یک بازی در ژانر سوم شخص، ماجاراجویانه و …