صفحه اصلی / بازی / Total War Viking Invasion دوبله فارسی
Total War Viking Invasion دوبله فارسی
Total War Viking Invasion دوبله فارسی

Total War Viking Invasion دوبله فارسی

جنگ تمام‌ عیار : سده میانه تهاجم وایکینگ دوبله فارسی نوین پندارMedieval: Total War Viking Invasion یک بازی رایانه ای در ژانر استراتژیک یا ژانر راهبردی است. این ورژن از بازی که به نام Total War 2 نیز شناخته می شود؛ از تاکیک جنگی استراتژیک بی‌ درنگ Real-time strategy استفاده می کند.

بازی جنگ تمام‌ عیار سده میانه Medieval: Total War Viking Invasion توسط شرکت Creative Assembly ساخته شده و توسط دو بسیار معروف و موفق اکتیویژن Activision و سگا Sega در سال 2002 انتشار داده شده است. بازی جنگ تمام عیار Total War توسط شرکت نوین پندار به زبان شیرین فارسی دوبله شده است.

داستان بازی جنگ تمام عیار تهاجم وایکینگ در سده میانه اتفاق می افتد. زمانی که کشمکش ها و جنگ های بین اسکاندیناوی ها و انگلیسی ها به اوج خود رسیده است. شما به عنوان گیمر می تواند یا در سواحل انگلیسی ها یا همان بریتانیا به دفاع و حمله بپردازید! و یا می توانید اسکاندیناوی ها یا همان وایکینگ ها را کنترل کرده و به مبارزه علیه انگلیسی ها بپردازید.

ویژگی های بازی جنگ تمام‌ عیار تهاجم Total War Viking Invasion :

این دومین بازی از سری بازی های جنگ تمام عیار Total War بود؛ که بعد از اولین سری این بازی ها به نام جنگ تمام‌ عیار : شوگان Shogun: Total War در سال 2001 و2002 منتشر شد.
از تغییراتی که نسبت به سری قبل در این بازی ایجاد شده است. کوچکتر شدن نقشه بازی و در نتیجه کنترل راحت تر جریان بازی است. همچنین قابلیت ذخیره سازی سریعتر این نسخه از بازی، نسبت به سری قبل نیز یکی از نکات مثبت آن می باشد.

دوبله فارسی بازی جنگ تمام‌ عیار : سده میانه تهاجم وایکینگMedieval: Total War Viking Invasion توسط شرکت نوین پندار انجام شده است. دوبله بسیار قوی با گویندگان حرفه ای که زیبایی این بازی سبک استراتژی Strategy را دو چندان کرده است.

سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی جنگ تمام‌عیار دوبله فارسی نوین پندار :

OS : Windows 98SE/ME/2000/XP
CPU : Pentium III or Athlon equivalent
CPU Speed : 1 GHz
RAM : 256 MB
Video Card : 64 MB 100% DirectX(R) 9.0b compatible Video Card GeForce3+ / Radeon 8500 DirectX version : 9.0b

[foogallery id=”852″]

اینو هم ببین!

دانلود بازی Freedom آزدی

دانلود بازی Freedom دوبله فارسی

دانلود بازی Freedom: First Resistance دوبله فارسی یک بازی در ژانر سوم شخص، ماجاراجویانه و …