صفحه اصلی / بازی / دانلود سام ماجراجو 1 دوبله فارسی
دانلود سام ماجراجو 1 دوبله فارسی
دانلود سام ماجراجو 1 دوبله فارسی

دانلود سام ماجراجو 1 دوبله فارسی

سام ماجراجو 1 دوبله فارسی نوین پندار Serious Sam: The First Encounter اولین سری از مجموعه بازی های سام ماجراجو است. Serious Sam یا سام ماجرا جو یک بازی اول شخص شوتر در ژانر اکشن و ماجراجویانه است. نام فارسی اولین نسخه از این سری بازی ها به نام سام ماجراجو : ماموریت در اهرام مصر شناخته می شود.

دانلود سام ماجراجو 1 دوبله فارسی
دانلود سام ماجراجو 1 دوبله فارسی

این بازی توسط شرکت Croteam برای کامپیوتر های شخصی PC توسعه داده شد. همچنین توسط شرکت Global Star برای سیستم عامل ویندوز در سال 2001 انتشار داده شده است.
سام ماجراجو Serious Sam به عنوان یک بازی اول شخص شناخته می شود، اما این قابلیت وجود دارد که گیمر به صورت سوم شخص نیز بازی کند. در حین بازی می توان بین حالت اول شخص و سوم شخص سوییچ نمود.

ویژگی های بازی سام ماجراجو Serious Sam :

سام ماجراجو 1 یا Serious Sam: The First Encounter علاوه بر اینکه برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز توسعه داده شد، برای سیستم عامل پالم توسط Palm OS توسط InterActive Vision نیز عرضه شده شد. همچنین این بازی بسیار مهیج برای کنسول XBOX توسط Gotham Games نیز منتشر شده است.

در بازی سام ماجراجو 1 Serious Sam که توسط شرکت نوین پندار دوبله فارسی شده است و با نام سام ماجراجو مامریت در مصر شناخته می شود؛ شما در نقش سام استون Sam Stone یا همان آقای خشن معروف! برای نجات بشر به گذشته فرستاده می شوید و جهانی سراسر هیجان و پر زد و خورد را تجربه خواهید کرد.

در بازی سام ماجراجو به مصاف موجودات اهریمنی و پلیدی بروید که آینده بشریت را تهدید می کنند!

سام ماجراجو : ماموریت در مصر

در بازی سام ماجراجو ماموریت در مصر؛ باید به مصاف موجودات اهریمنی و پلیدی بروید که آینده بشریت را تهدید می کنند. هیچ چیزی نمی تواند سام استون ملقب به Serious Sam یا سام ماجراجو را متوقف کند.

گیمر در نقش سام بی رحم، باید در مقابل دشمنانش خون به راه بیاندازد! و از سلاح های مختلف نظیر انواع مسلسل ها، شاتگان ها و دوش پرتاب و … در مقابل انواع موجودات شیطانی و عجیب و غریب از خود دفاع کند.

سام ماجراجو ماموریت در مصر
سام ماجراجو ماموریت در مصر

بازی Serious Sam: The First Encounter که توسط شرکت نوین پندار دوبله شده است. این بازی یکی از با ارزش ترین بازی های دوبله شده شرکت نوین پندار است؛ که توسط گویندگان حرفه ای به زبان شیرین فارسی دوبله شده است. بیشتر تحت عنوان سام ماجراجو ماموریت در مصر شناخته می شود. دانلود سام ماجراجو 1 دوبله فارسی نوین پندار را از دست ندهید.

سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی سام ماجرا جوSerious Sam The First Encounter :

Processor: AMD Athlon 650MHz or Pentium III 650MHz range processor
Memory: 128 MB
Graphics: nVidia GeForce256 or TNT2 ultra, PowerVR Kyro, S3 Savage2000, 3Dfx Voodoo3, ATI Rage128 pro
Hard drive: 700MB free hard disk space
Sound: Creative Labs SoundBlaster Live

[foogallery id=”904″]

اینو هم ببین!

دانلود بازی Freedom آزدی

دانلود بازی Freedom دوبله فارسی

دانلود بازی Freedom: First Resistance دوبله فارسی یک بازی در ژانر سوم شخص، ماجاراجویانه و …