صفحه اصلی / بازی / دانلود بازی The Mark دوبله فارسی
دانلود بازی the mark فارسی

دانلود بازی The Mark دوبله فارسی

دانلود بازی The Mark دوبله فارسی در ژانر اکشن، شوتر، اول شخص است. این بازی توسط شرکت T7 Games ساخته شده است. بازی The Mark توسط شرکت JoWood در سال 2007 منتشر شد. دوبله فارسی بازی نشان the mark محصول مشترک شرکت نوین و عصر بازی می باشد که برای شما به رایگان آماده دانلود است.

دانلود بازی the mark دوبله فارسی
دانلود بازی the mark دوبله فارسی

داستان بازی نشان The Mark دوبله فارسی :

تروریست ها سر جنگی یک موشک هسته ای را دزدیده اند و قصد دارند تا یکی از بزرگترین شهر های اروپا را منفجر کنند! آنها قصد دارند تا طی یک نقشه از پیش طراحی شده لندن London را منفجر کنند. برد کوتاه این موشک هسته ای برایشان یک مشکل محسوب می شود؛ اما خرج کردن پول هیچ مشکل برایشان نیست! و در این زمینه محدودیتی ندارند. تروریست ها برای اجرای این نقشه شخصی به نام ایلیا راکوف Ilya Rakov را به کار گرفته اند.

ایلیا راکوف Ilya Rakov با تروریست ها موافقت کرده که موشک هسته ای را به وسیله ی یک کشتی به لندن وارد کند و به تروریست ها تحویل دهد!

دانلود بازی The Mark دوبله فارسی

ایلیا راکوف Ilya Rakov پسر یکی از میلیاردر های معروف روسی است. پدر او الکساندر راکوف Aleksandr Rakov که از قضا دلال اسلحه نیز هست. ایلیا راکوف Ilya Rakov با تروریست ها موافقت کرده که موشک هسته ای را به وسیله ی یک کشتی! به لندن وارد کند و به تروریست ها تحویل دهد.

نقش ایلیا راکوف و الكساندر راکوف در بازی :

ایلیا راکوف Ilya Rakov همچنین موافقت کرده است که دو نفر به نام های استیو Steve و سندی فلچر Sandy Fletcher را نیز شکار کند! این دو نفر تنها کسانی هستند که قادرند نقشه ی تروریست ها برای منفجر کردن شهر لندن London به وسیله ی موشک هسته ای را خنثی کنند.

الكساندر راكوف Aleksandr Rakov از برنامه پسرش ایلیا راکوف Ilya Rakov وحشت دارد. چرا که می ترسد نتواند این نقشه را به درستی انجام دهد. او قادر به اقدام مستقیم در کار پسرش نیست ، به همین دلیل یک مزدور نخبه به نام آستین هاوك Austin Hawke را برای محافظت و كمك به او استخدام می كند.

دوبله زیبای بازی نشان The Mark محصول توسط دو شرکت نوین و عصر بازی ارایه شده است.

توسعه دهنده:T7 Games
ژانر بازی:Action, Shooter, First-Person, Modern, Arcade
تعداد پلیرها:1 Player
ESRB Descriptors:Blood Language Violence
تعداد پلیر های آنلاین:16 Players Online

سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی نشان The Mark دوبله فارسی :

CPU: P4 class Processor (2.8 MHz or better)
RAM: 1 GB
GPU: 128 MB Video adapter with Pixel Shader 3.0
DX: Latest DirectX 9.0 update
OS: Microsoft Windows XP SP2
Sound: DirectX 9.0c compatible sound card

[foogallery id=”1082″]

اینو هم ببین!

دانلود بازی Freedom آزدی

دانلود بازی Freedom دوبله فارسی

دانلود بازی Freedom: First Resistance دوبله فارسی یک بازی در ژانر سوم شخص، ماجاراجویانه و …