صفحه اصلی / بازی / دانلود بازی وارکرافت 3 دوبله فارسی
دانلود بازی وارکرافت 3 دوبله فارسی
دانلود بازی وارکرافت 3 دوبله فارسی

دانلود بازی وارکرافت 3 دوبله فارسی

دانلود بازی وارکرافت 3 دوبله فارسی Warcraft 3: Reign of Chaos برای شما آماده دانلود است. این بازی توسط شرکت بلیزارد انترتیمنت Blizzard Entertainment ساخته شده و در سال 2002 منتشر شده است. وارکرافت جزء بازی های محبوب و پرطرفدار در سبک استراتژیک بشمار می آید.

کار دوبله فارسی این بازی توسط شرکت رگا انجام شده است.

دانلود بازی وارکرافت 3 دوبله فارسی
دانلود بازی وارکرافت 3 دوبله فارسی

وارکرفت ۳: پادشاهی آشوب

نام کامل این بازی وارکرفت ۳: پادشاهی آشوب Warcraft 3: Reign of Chaos است. این بازی تحت ویندوز است که اصطلاحا به این سبک بازی ها، استراتژی هم‌زمان یا راهبرد بی‌درنگ می گویند. داستان این بازی در یه دنیای فانتزی پیش می رود.

ویژگی های بازی:

در دنیای بازی وارکرافت ۳:پادشاهی آشوب چهار نژاد وجود دارد؛ انسان‌ها و اورک‌ها و همچنین دو نژاد دیگر تحت عنوان Undead و Elf ها.

در این بازی همانند اغلب بازی های سبک استراتژیک گیمر می بایست به جمع‌آوری منابع بپردازد. تا واحدهای فردی و سایر امکانات را گسترش دهد. یکی از اساسی ترین کارهای گیمر ساخت پایگاه ها به منظور دستیابی به اهداف مورد نظر (در حالت تک نفره) یا برای نابودی دشمنان است. این بازی قابلیت آنلاین شدن و بازی به صورت چند نفره را نیز دارا می باشد که به هیجان بازی می افزاید.

این بازی به دلیل ویژگی های استثنایی گرافیکی و هیجان بسیار بالا و داستان بسیار جذاب و سرگرم کننده هنوز پس ازگذشت سال ها از انتشار آن به عنوان محبوب ترین بازی رایانه ای استراتژیک در گیم نت ها مورد استفاده قرار می گیرد.

سرعت بالا در تصمیم‌ گیری، تصمیم ‌های مناسب و عکس العمل ‌های سریع استراتژیکی از عوامل مهم موفقیت در این بازی به شمار می ‌روند. این بازی فشار فکری بسیار زیادی بر بازیکن وارد می‌کند و می ‌توان آن را با ورزشی مثل شطرنج مقایسه نمود.

دوبله فارسی بازی وارکرافت 3 پادشاهی آشوب Warcraft 3: Reign of Chaos توسط شرکت رگا انجام شده است. شما به صورت کاملا رایگان می توانید این بازی مهیج و سرگرم کننده را دانلود کنید.

سیستم پیشنهادی بازی Warcraft 3: Reign of Chaos

  • OS: Win Xp 32
  • Processor: Intel Pentium 4 2.0GHz / AMD Athlon XP 1800+
  • Graphics: AMD Radeon X1050 or NVIDIA GeForce 8200
  • System Memory: 500 MB RAM
  • Storage: 1 GB Hard drive space
[foogallery id=”515″]

اینو هم ببین!

دانلود بازی Freedom آزدی

دانلود بازی Freedom دوبله فارسی

دانلود بازی Freedom: First Resistance دوبله فارسی یک بازی در ژانر سوم شخص، ماجاراجویانه و …

دیدگاهتان را بنویسید