صفحه اصلی / بازی / دانلود بازی Will Rock دوبله فارسی
دانلود بازی will rock دوبله

دانلود بازی Will Rock دوبله فارسی

دانلود بازی Will Rock دوبله فارسی ، یک بازی در ژانر شوتر اول شخص است که در سال توسط Saber Interactive ساخته شد. بازی ویل راک Will Rock توسط شرکت معروف و موفق Ubisoft در سال 2003 برای کامپیوتر های شخصی PC مایکروسافت ویندوز Microsoft Windows منتشر شد.

دانلود بازی ویل راک دوبله فارسی

داستان بازی :

در بازی Will Rock گیمر در نقش ویل فورد راک ول یا به اختصار ویل راک بازی می کند. Will Rock دانشجوی رشته باستان شناسی است. در بازی ویل راک گروهی موسوم به ارتش المپ در پی انجام امور ماوراء طبیعه هستند. این گروه قصد دارند تا موجودات کهن و اساطیری یونان باستان را به زندگی برگردانند!

نامزد ویل فورد طی حوادثی به دست ارتش المپ می افتد!

بازی Will Rock

در بازی Will Rock نامزد ویل فورد طی حوادثی به دست این گروه می افتد! و ویل فورد یا همان ویل راک برای آزاد کردن نامزدش به جنگ موجودات بسیار خطرناکی می رود.

در پایان هر مرحله یک غول وجود دارد. با توجه به اینکه Will Rock یک انسان معمولی است، کشتن غول ها کار دشواری است. همچنین هنگامی که دیگر موجودات به شما حمله ور می شوند ، از پا در آوردن آنها یک چالش جدیست!

ویژگی های بازی :

بازی Will Rock دارای 10 مرحله است که البته این مراحل در بخش تک نفره بازی هستند. این بازی در زمان خود از گرافیک خوب و قابل قبولی برخوردار است. نکته دیگری که راجع به این بازی مطرح است آن است که بسیاری از منتقدین و گیمرها بازی ویل راک را نسخه ی دیگری از بازی سام ماجرا جو Serious Sam یا حتی رقیب آن می دانند!

دانلود بازی Will Rock دوبله فارسی شرکت سریر گیم به صورت رایگان برای شما آماده شده است.

سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی Will Rock :

OS: Windows 95/98/MЕ/2000/XP
CPU: Pentium III 750 MHz
RAM (memory): 128 MB
Videocard: 8 MB DirectX 9.0
HDD: 700 MB

[foogallery id=”1224″]

اینو هم ببین!

دانلود بازی Freedom آزدی

دانلود بازی Freedom دوبله فارسی

دانلود بازی Freedom: First Resistance دوبله فارسی یک بازی در ژانر سوم شخص، ماجاراجویانه و …