صفحه اصلی / بازی / دانلود بازی ولفنشتاین دوبله فارسی
دانلود بازی ولفنشتاین دوبله فارسی
دانلود بازی ولفنشتاین دوبله فارسی

دانلود بازی ولفنشتاین دوبله فارسی

بازی بازگشت به قلعه ولفنشتاین Return to Castle Wolfenstein یک بازی شوتر اول شخص در ژانر اکشن است. که داستان آن به جنگ جهانی دوم بازمیگردد. این بازی توسط استدیو Gray Matter Interactive ساخته و توسعه داده شده است و توسط شرکت بسیار معروف و موفق Activision برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز انتشار داده شد.

دانلود بازی ولفنشتاین دوبله فارسی
دانلود بازی ولفنشتاین دوبله فارسی

تاریخچه بازی ولفنشتاین به سال های بسیار دور برمیگردد. زمانی که اولین نسخه بازی ولفنشتاین در سال 1992 برای سیستم عامل DOS تولید شد. قدیمی ترین نسخه این سری از بازی های Wolfenstein نیز با استقبال بسیار خوبی روبرو شد. دانلود بازی ولفنشتاین دوبله فارسی نوین پندار را از دست ندهید.

ویژگی های بازی ولفنشتاین :

داستان بازی ولفنشتاین به جنگ جهانی دوم برمیگردد. زمانی که حزب نازی آلمان به تکنولوژی های پیشرفته و مخوف دست پیدا کرده اند! و شما می بایست به صورت مخفیانه به اردوگاه ها و مناطق حساس نظامی و تسلیحاتی آلمان ها نفوذ کنید! و جلوی تحقیقات فوق سری نظامی آنها را بگیرید. اما در این میان به تسلیحات مخوف و موجودات عجیب الخلقه ای برخواهید خورد!

با موجودات عجیب و غریب و ترسناک ساخته شده توسط نازی ها روبرو شوید !

از سلاح های پیچیده ای مانند تسلا گرفته تا موجودات عجیب و غریب و ترسناک ساخته شده توسط نازی ها! شما در نقش یک سرباز آمریکایی باید تمامی دانشمندانی که در خلق این موجودات عجیب الخلقه و ترسناک نقش داشته اند را نابود کنید.

داستان جذاب و مهیج بازی ولفنشتاین Wolfenstein دوبله نوین پندار در کنار گیم پلی فوق العاده سبب شده که بازی ولفنشتاین به یکی از معروف ترین بازی های رایانه ای تبدیل شود. این ویژگی ها به خودی خود گیمر را جذب بازی میکند. در کنار این ویژگی ها باید به دوبله فارسی این بازی اشاره کرد؛ که توسط شرکت نوین پندار انجام شده است. شاید بتوان یکی از درخشان ترین و ماندگارترین دوبله های فارسی شرکت نوین پندار را بازی ولفنشتاین دانست.

نسخه های فارسی دیگری از بازی Wolfenstein موجود هستند؛ اما هیچکدام به خوبی و موفقیت شرکت نوین پندار نبوده اند. این نسخه نایاب را از دست ندهید.

سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی بازگشت به قلعه ولفنشتاین دوبله نوین پندار :

CPU: Pentium® II 400 Mhz processor or Athlon® processor
RAM: 128 MB RAM
GPU: 3-D Hardware Accelerator (with 16MB VRAM with full OpenGL® support)
Store: 800 MB of uncompressed hard disk space for game files (Minimum Install), plus 300 MB for the Windows swap file
Sound: 100% DirectX 3.0 or higher compatible sound card and drivers
Resolution: 16-bit high color video mode

[foogallery id=”697″]

اینو هم ببین!

دانلود بازی Freedom آزدی

دانلود بازی Freedom دوبله فارسی

دانلود بازی Freedom: First Resistance دوبله فارسی یک بازی در ژانر سوم شخص، ماجاراجویانه و …